Guardiola woli zatrudniać 3-5-2
نوشته شده توسط : likekoszul

Menedżer kobiet z Manchester City, Nick Cushing, opuścił klub dla męskiej drużyny MLS w Nowym Jorku. Jego ostatnią odpowiedzialną grą będzie mecz City przeciwko tytułowemu rywalowi Arsenalowi 2 lutego. 35-latek wręczył Koszulka Manchester City i zajął się drużyną kobiet w 2013 roku. Termin jego odejścia jest nieoczekiwany - wyjazd w połowie sezonu. Jest bardzo szanowany, ale przeprowadzka w połowie sezonu jest wątpliwa. Trudno sobie wyobrazić, że jego odejście nie wpłynie na drużynę.

Pomimo łatwego zwycięstwa Manchester City 3: 1 nad rywalami Manchester United, Pep Guardiola był zły na wyniki swojej drużyny. Uważał, że powinni byli wygrać nawet do sześciu bramek. Miasto rozdzieliło United w pierwszym okresie. Następnie w niedzielę udadzą się do Aston Villa w Premier League. Poza tym City i podobno chcą sprowadzić dwóch środkowych obrońców i ich Koszulki Piłkarskie. W tym sezonie mieli do czynienia z kryzysem kontuzji. Torres of Villarreal i Dias of Benfica znajdują się na liście zakupów.

Menedżer Manchester City zachowa taktykę gry w trzech środkowych obrońców jako odrębną opcję. W rzeczywistości Guardiola wykazał, że jest bardziej niż chętny do zatrudnienia 3-5-2. A powrót Laporte'a tego nie zmieni. Bayern Monachium przez całe lato ścigał skrzydłowego Manchesteru City Leroya Sané. Ale klub odmówił przeprowadzki niemieckiej reprezentacji w styczniu. Chociaż klub Bundesligi nie ukrywał swoich zainteresowań w Sané, powiedzieli, że potrzebują gracza, który pomoże im teraz.